Informacje zwrotne i opinie

admin
Site Admin
Posty: 5
Rejestracja: 07 mar 2017, 18:07

Informacje zwrotne i opinie

Post autor: admin » 02 maja 2017, 14:26

Prosimy o odpowiedź na następujące pytania:
1. Jak oceniasz zawartość merytoryczną kursu? Co było przydatne? Co było niepotrzebne? Co byś dodał?
2. Czy wykorzystasz zdobyta wiedzę i umiejętności w praktyce?
3. Jak oceniasz jakoś kontaktu (relację) z prowadzącymi?

Z góry dziękujemy za wszystkie wpisy! :)

Barbara Dziuba

Re: Informacje zwrotne i opinie

Post autor: Barbara Dziuba » 02 maja 2017, 17:23

Szkolenie doskonałe, modelowe przykłady współpracy z rodzicami. Mnóstwo wiedzy, ukierunkowanej na relacje z rodzicami w zakresie prowadzenia rozmów i rozwiązywania napotykanych problemów. Cenną wartością szkolenia były aspekty praktyczne, które stanowiły modelowe rozwiązania.
Nabyte podczas szkolenia umiejętności i wiedza będą stanowiły uzupełnienie mojego warsztatu pracy. Świetnie przygotowane szkolenie. Profesjonalne prowadzenie. Pięknie dziękuję za możliwość udziału w kursie.

Magdalena

Re: Informacje zwrotne i opinie

Post autor: Magdalena » 02 maja 2017, 21:11

Bardz dziękuje za możliwość udziału w pilotażu szkolenia. To było cenne doświadczenie. Wydawało mi sie ze wiele wiem na temat współpracy z rodzicami. Ale udział w szkoleniu jeszcz bardziej pogłębił moje doświadczenia, szczególnie dzięki za pomocą wymiany doświadczeń.
BardO przydatne są dla mnie wszystkie materiały, artykuły, prezentacje. Bardzo podobały mi sie wykłady multimedialne. No i oczywiście wartością dodana były webinaria, w których mogłam uczestniczyć.
Wszystkie materiały orz doświadczenia wykorzystam do projektowania szkoleń dla rad pedagogicznych.
Bardzo wysoko oceniam również kontakt z prowadzącymi. Oleńko bardzo dziękuje za Twój profesjonalizm.

Kasia

Re: Informacje zwrotne i opinie

Post autor: Kasia » 03 maja 2017, 09:06

Kurs był dla mnie swoistym elementarzem wiedzy, którą należy posiąść, żeby budować prawidłowe relacje z rodzicami. W związku z tym, że "raczkuję" w zawodzie, kurs ten okazał się dla mnie bardzo przydatny. Muszę przyznać że na bieżąco stosowałam Pani wskazówki i wyrażałam je w prowadzonych rozmowach. Przydatne okazały się filmy instruktażowe, które krok po kroku pokazywały jak należy postąpić z trudnym rodzicem.
Bardzo dziękuję za możliwość wzięcia udziału w kursie!

Urszula

Re: Informacje zwrotne i opinie

Post autor: Urszula » 03 maja 2017, 13:08

Kurs zawierał ciekawe aspekty praktyczne, interesujące przykłady prowadzenia rozmów z rodzicami. Mnóstwo wiedzy pomocnej podczas prowadzenia rozmów z rodzicami. Wydaje się nam, że my już dużo wiemy, ale za każdym razem naszą wiedzę i doświadczenie wzbogacamy. Uważam, że wszystko było przydatne. Zdobytą wiedzę podczas tego kursu już wykorzystuję w praktyce. Relacja z prowadzącymi znakomita. Dziękuję i pozdrawiam.

Jarek

Re: Informacje zwrotne i opinie

Post autor: Jarek » 03 maja 2017, 13:33

1. Zawartość merytoryczna kursu była rzeczowa i profesjonalna. Najbardziej przydatne było zadanie zaliczeniowe, pozwalało na ugruntowanie zdobytej wiedzy teoretycznej. Dziękuję za możliwość bezpłatnego uczestniczenia w kursie :)
2. Myśle, że tak.
3. Dobra.

Wanda

Re: Informacje zwrotne i opinie

Post autor: Wanda » 04 maja 2017, 11:40

1. Jak oceniasz zawartość merytoryczną kursu? Co było przydatne? Co było niepotrzebne? Co byś dodał?
Treść kursu w pełni odpowiadała problematyce. Bardzo efektywne jest wykorzystanie różnych form przekazu (wykład, prezentacja, ćwiczenia praktyczne + możliwość bieżącego kontaktu w trakcie webinaru)

2. Czy wykorzystasz zdobyta wiedzę i umiejętności w praktyce?
Zdecydowanie tak. Widzę możliwości wykorzystania wiedzy i umiejętności także w relacjach z innymi środowiskami (uczniami, nauczycielami, ale też w życiu prywatnym)

3. Jak oceniasz jakoś kontaktu (relację) z prowadzącymi?
Bardzo dobrze zarówno pod względem komunikacyjnym jak i rozwiązaniem organizacyjnym (platforma).

WIOLA

Re: Informacje zwrotne i opinie

Post autor: WIOLA » 05 maja 2017, 11:10

1. Treść przekazana w sposób bardzo ciekawy, wzbogacony scenkami, wykresami, tabelkami w sposób jasny i logiczny.
2. Zdecydowanie wykorzystam tę wiedzę w praktyce również w rozmowach z innymi osobami oprócz rodziców.
3. Jakość kontaktu - super.

asia

Re: Informacje zwrotne i opinie

Post autor: asia » 08 maja 2017, 09:34

1. Dziękuję za możliwość uczestniczenia w kursie. Kurs oceniam bardzo wysoko ze względu na wiele praktycznych przykładów i informacji. Szczególnie cenne dla mnie są scenki wzbogacone informacjami opisującymi to co właśnie dzieje się w scence. Bardzo też prosty sposób przekazu, wykładu na podstawie prezentacji pozwala na łatwiejsze przyswojenie wiedzy oraz przełożenie jej na praktykę poprzez zaproponowane ćwiczenia.
2. Ta wiedza jest przydatna od zaraz w praktyce. Pozwala mi zweryfikować nie tylko kontakt z rodzicami, ale także z innymi osobami.
3. Jakość kontaktu na najwyższym poziomie - dziękuję!

Joanna Wróblewska

Re: Informacje zwrotne i opinie

Post autor: Joanna Wróblewska » 21 wrz 2017, 18:58

Świetne szkolenie:) !Możliwość ugruntowania sobie posiadanej wiedzy, posegregowania jej. Szkolenie oparte na wartościach. Cenne informacje
do wykorzystania nawet dla praktyka z 25 letnim stażem pracy ( w szkole i poradni psychologiczno - pedagogicznej). Spokojne, merytoryczne odpowiedzi prowadzących na pytania, uzupełniane scenkami. Elastyczność i dostosowanie do klienta. Możliwość rozwiązania swoich trudnych przypadków z pracy. Profesjonalizm prowadzących. Dziękuję bardzo za możliwość udziału i proszę o więcej:) Polecam!:)

ODPOWIEDZ